Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahřádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Úcká kucharka
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Lúcký zpravodaj
Užitečné odkazy
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistKlub sedmikrásek pro maminky

 SEDMIKRÁSEK 

 

Maminky na mateřské dovolené spolu se svými dětmi se schází každý čtvrtek dopoledne v klubu Sedmikrásek. Využívají k tomu zázemí kostela. Schůzky jsou pestrou směsí písniček, básniček, tanečků, her, různého tvoření i povídání o každodenních radostech i starostech. Největší zásluhu na organizaci má paní Martina Sečkařová, která je dobrou vílou Sedmikrásku . Maminky se podílejí i na dalších akcích – tvoření velikonočních ozdob, beseda s psychologem apod.

Kdo má zájem, může se přijít podívat. Rádi přivítáme nové tváře!

 


  

2015


  2014

K pravidelným schůzkám se opět sházejí v zázemí kostela maminky na mateřské dovolené s malými dětmi. Společně se zde hrají, tvoří, ale taky si předávají zkušenosti z práce kolem svých ratolestí. Tentokrát se vedení ujala paní Veronika Mikesková. Pracují nejen s dětmi, ale najdou si chvilku taky pro sebe k rukodělným činnostem. sešly se v zázemí kostela k výrobě korálků. O to víc je těší ozdoba, kterou si vyrobí sami. Sedmikrásek se schází ve čtvrtek v 9 hodin v zázemí kostela. Informace telefonicky nebo ústně na potkání.

 

 KETLOVÁNÍ 4.4.2014

Žena chce být stále krásná a líbit se nejen mužům a okolí, ale taky sama sobě. Pro tento pocit neodmyslitelně patří ozdoba šperky nebo různými doplňky, a což teprve, když si je sama vyrobí. Pro společné tvoření organizuje setkání v půlročních intervalech paní Martina Sečkařová. tentokrát v zasedací místnosti kulturního domu.

V pátek 4. dubna se sešla početná skupina žen a děvčat u výroby šperků - ketlování. Měla jsem obavu o účast, protože jarní počasí přálo spíše pracím na zahrádce. Šikovné ruce nejen louckého něžného pohlaví ale nezklamaly. Se spoustou materiálu již po třetí přijela paní Dagmar Benovičová za Strážnice. Obdivuji její trpělivost! Dobrým slovem i praktickou ukázkou či pomocí nešetřila celých pět hodin trvání výrobní dílničky. Dívky školou povinné dávaly přednost při výrobě i několika párům náušnic. Ženy potom spíše soupravám skládajících se z náušnic, náhrdelníku popřípadě náramku. Všem děkuji za účast a těším se na příští setkání".                                                   Martina Sečkařová


 2013


KETLOVÁNÍ   3.5.2013

Zpříjemnit si deštivé dne přišly ženy a dívky v pátek 3.5. v 17 hodin do zázemí kostela. Čekala na ně další z výrobních dílniček. Po roce opět přijala pozvání paní Dagmar Benovičová, která přivezla nepřeberné množství korálků a ostatních pomůcek potřebných při výrobě šperků. O tom, že se všem dílo dařilo se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.

 
článek zde 

REHABILITAČNÍ  CVIČENÍ

Rehabilitační cvičení s fyzioterapeutkou Ninou Sládkovou se setkalo s velkým ohlasem. První odpoledne proběhlo začátkem roku hned po vánocích, pro velký zájem maminek, vedoucí Sedmikrásku zorganizovala pokračování. Druhé odpoledne cvičení na balónech proběhlo v sobotu dne 9. března v přísálí kulturního domu v Louce a to hned  ve dvou skupinách.

Další odpoledne cvičení proběhne 13.4.2013, první skupina ve 14,00 hod. druhá skupina v 16,00 hod. tentokrát v zázemí kostela.

 


2012

Zájezd do zábavního centra 16.10.2012

V úterý 16. října uspořádal Sedmikrásek zájezd do dětského zábavního centra GALAXIE ve Zlíně. Nejen naše děti, ale i maminky a odvážní tatínkové si na vlastní kolena vyzkoušely labyrint průlezek, skluzavek, trampolín a ostatních lákadel. Všech 58 účastníků se v pořádku vrátilo domů. Jen těm nejmenším se cestou už i něco pěkného zdálo.

 

Velikonoční zdobení perníčků  24.3.2012

Článek je ZDE

 

Přednáška "Rizikové chování dětí" 26.10.2012

Páteční odpoledne 26. října se rozhodlo 22 rodičů strávit „jinak“ a přišly si poslechnout zajímavou besedu Mgr. Rastislava Jankuly na téma – Rizikové chování dětí. S nadhledem jsme se dotkly ožehavých problémů  s alkoholem, drogami, závislosti na počítači…, ale i vzdorovitosti a puberty našich dětí. Za účast děkujeme a těšíme se na Vás i příště.


       Maminky ze Sedmikrásku

a další fotky od Františka Gajovského  ZDE
aktualizováno 5.4.2012

 


A o trochu dříve ....

 

  

 

   

Aktuality z obce...
19. června 2018
Botanická procházka

11. června 2018
Horňácký zpěváček

7. června 2018
Strom svobody v Louce

3. června 2018
Flóra Bratislava 2018


23. května 2018
ČAJ O PÁTÉ

23. května 2018
Stavění máje

17. května 2018
Mladé Horňácko 201819. dubna 2018
12. Košt trnek

17. dubna 2018
Ukliďme Česko


18. března 2018
Práce zaměstnanců

Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
úterý, 19. června 2018
celkem přístupů:
návštěvníků online: 233
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Lúcký zpravodaj | Užitečné odkazy | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2018, Obec Louka