Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Publicita projektů
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistZákladní škola Louka a Lipov

 

Zákadní škola Louka

Aktuální dění ve škole můžete sledovat na školních webových stránkách


www.zsmslouka.cz 

Základní škola Jaromíra Hlubíka Lipov

 

2020


2019

 


2018  

 

 

 

 

 


2017

14.ledna. kulturní dům Rodičovský ples se začátkem ve 20.00hod.


2016

Zahájení školního roku 2106/2017 proběhlo přivítáním paní ředitelky Mgr. Jany Janoškové, pozdravením starostky obce Anny Vašicové a předsedkyně školské rady Martiny Sečkařové na školním dvoře. Do prvního ročníku letos nastoupilo 10 dětí.

Zápis do školy - článek zde

  

Rodičovský bál  - Louka

Ples plný hvězd - Lipov


 

A UŽ JDEME DO ŠKOLY   2. září 2013

Druhého září, krásné slunečné ráno, naši školáci po pěkném létě se opět vracejí do školních lavic. Do první třídy u nás letos nastoupilo  deset žáků:

Cudráková Zuzana            Okénková Karolína      Smetková Adriana

Jagoš Filip                          Machálek Jiří               Malúš Michal

Maňák Lukáš                     Mikeska Jiří                 Šimlík Samuel

Švrček Filip

V tomto školním roce naší školu bude navštěvovat 42 žáků z toho 16 chlapců a 26 děvčat.

Na škole bude provozována zájmová činnost a to keramika, flétny, turisťák, divadelní kroužek, sportovní, mažoretky a Lúčánek.

Z připravovaných školních akcí se budou konat ty, které se vloni setkaly s úspěchem a proto je chceme uskutečnit i tento školní rok, např. dopravní výchova na dopravním hřišti DDM ve Veselí nad Moravou, 4denní výuka angličtiny v přírodě pro 3.-5. ročník. The Morning Star Englisch camp, rej masek Halloween, drakiáda, Vánoční dílničky, s besídkou a rozdáváním dárků, soutěž o nejoriginálnější stavbu ze sněhu Sněhová krása, kulturní vystoupení pro Invalidní důchodce, pro rodiče Děti rodičům, 3denní pobyt v přírodě pro všechny ročníky, den dětí na školní zahradě, Indiánské odpoledne, vystoupení Lúčánku na festivalu Mladé Horňácko a Horňáckých slavnostech, nově připravujeme maškarní dětský bál s DJ Símensem. Svými výrobky ozdobí děti ze školy i ze školky různé společenské akce, např. Výstavu ovoce a zeleniny, Košt trnek apod.

Všem dětem přejeme, ať se jim ve škole i ve školce líbí, ať mají samé jedničky, učitelkám a učitelům pevné nervy a všem zaměstnancům ZŠ a MŠ Louka vzájemnou pohodu a dobrý kolektiv.

Poděkování: paní starostce A.Vašicové za realizaci stavebních úprav ve škole, všem zaměstnancům obce, kteří se podíleli na úpravách ve škole, p. Machálkovi za zhotovení krásné šatničky, p Maňákovi za výmalbu.    V.V.

 

 


                                      ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 


  DEN DĚTÍ

Den dětí, svátek našich ratolestí, tentokrát datumově vyšel na víkendovou sobotu, takže se děti z naší základní školy i se sourozenci a rodiči sešli na školní zahradě, aby tento den společně oslavily. Rodiče, starší kamarádi jim připravili spoustu zábavných soutěží a her. K této příležitosti byl rozložen i stan pro případ náhodného deště a byl náležitě využitý k diskotéce. Maminky upekli spoustu dobrot, cukroví, podávala se limonáda, opékalo se i prasátko, špekáčky. Ke zpříjemnění se dostavili i místní hasiči, kteří připravili pro děti taky několik soutěžních úkolů. Společné odpoledne se protáhlo až do pozdějších večerních hodin, nikomu se nechtělo jít spát a vůbec nevadilo, že taky sem tam trochu sprchlo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   Foto: Vladimíra Sabotová

  


  INDIÁNSKÝ DEN

V úterý 7. května na školní zahradě děti zdejší základní a mateřské školy žily indiánskými zvyky. Oslavovaly návtrat indiánského týpí po opravě zpět na školní zahradu. Brněnštrí herci, kteří žili dlouhou dobu mezi indiány je seznamovali se zvyky a tanci indiánů. Zapojovali děti do společných her.

Několik postřehů můžete shlédnout zde.

  


 MLADÉ  HORŇÁCKO 2013

 

Víkend 12. až 14. dubna žil slavností Mladé Horňácko. Letos byl již 41 točník tohoto jedinečného folklorního vystoupení dětí všech obcí Horňácka. Po páteční generálce následovalo vystoupení v sále lipovské Sokolovny. V neděli odpoledne v přeplněném sále ve Velké nad Veličkou. Autorkou odpoledního pásma zaměřeného na práci a pracovní činnosti doprovázené zpěvem a hrami byla Anna Lerchová, slovem provázela Magdaléna Maňáková.

S pásmem" Žaba krká u rybníka" vystoupil a nás prezentoval  folkorní soubor "Lúčánek", který při zdejší základní škole vede pan učitel Martin Hrbáč. Hudební doprovod prim. Martin Hrbáč housle, basa Vladislav Vystrčil, housle Vladimír Eliáš a Hynek Evják.

 

 

 

 


 

RODIČOVSKÝ BÁL  2013

   V sobotu 18. února byla zakončena plesová sezóna v Louce Rodičovským bálem. Po zahajujícím slovu pana ředitele ŽŠ V. Vystrčila, vystoupily mažoretky ze zdejší MŠ, následně mažoretky ZŠ v Louce. K tanci a poslechu hrála skupina RYTMUS 93. V půlnočním překvapení nám zatančila skupina žen Zumbu, ke které se přidali i mladí muži a ženy z řad návštěvníků. Návštěvníky zde čekala také bohatá tombola a k občerstvení bylo k dostání vynikající víno a grilované maso.

 


 

Pozvánka na školní ples 16.2.2013


  

Zahájení školního roku 2012/13
článek ZDE

 


  Angličtina v lese článek zde


 Činnost školní družiny článek zde

 

Aktuality z obce...


9. září 2019
Nohejbal 2019


30. května 2019
KOŠT GULÁŠŮ


Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
sobota, 22. února 2020
celkem přístupů:
návštěvníků online: 490
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Publicita projektů | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2020, Obec Louka