Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Publicita projektů
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 25. srpna 2015  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Nohejball 2015
Nohejbal 2015

PO HÁJEM BYLO OPĚT ŽIVO

Sobota 25. července 8 hodin ráno začíná prvním výkopem nohejbalového klání v areálu Pod Hájem. Dým již stoupá mezi stromy, začínají se grilovat uzeniny a vepřová krkovička. Točí se čepované pivo,  kofola. Prostě sportovní den začíná. Nevadí, že bylo trochu pod mrakem, ba i několik kapek spadlo, ale posléze se sluníčko ukázalo ve své parádě. Dobrá nálada panuje mezi hráči i mezi návštěvníky, kteří se střídají podle toho jak hrají jejich favorité. Tentokrát se do boje přihlásilo 98 hráčů ve 14 družstvech.(výsledky přidáme hned jakmile nám budou dodány)

Za přípravu tohoto dne děkujeme Vítkovi Šmehlíkovi a jeho partě. Budeme se těšit opět na rok na 18 ročník nohejbalového klání.

Nohejbalu ZDAR !!!  Tímhle heslem jsme v pátek v Hospůdce u Bivoje zahájili tradiční nohejbalové rozlosování před náročným turnaje. Letos je to již 17. ročník populárního nohejbalového turnaje, do kterého se zapojilo 14 týmů v pestrobarevných dresech se stovkou hráčů, kteří se již od ranní 8 hodiny postarali o skvělou atmosféru doplněnou hudbou. 

 

Krásné letní počasí s trochou osvěžení během dopoledne jen podpořilo nádherný sportovní den, při kterém nemohlo chybět vychlazené pivo a výborné steaky. O nečekanou soutěž se postaral také jeden z hráčů, kterému se podařilo usadit balon mezi větve stromu. Nezbývalo nic jiného, než sundat nohejbalový balon fotbalovým kopáčkem. "Kdo trefí, zachrání celý turnaj" se ozvalo v prostorách Pod Hájem. Z desítky skvělých fotbalistů a nohejbalistů se to nikomu nepodařilo, až si to do své režie vzal Marek Hudeček a excelentním jedním kopem sundal míč a mohlo se začít hrát dál. Za to mu všichni děkujeme. Po té se začala hrát vyřazovací skupina, kde se postupně do finálových soubojů probojovaly týmy Kostíci, PaPa, Limets a Grean Team.

Boje byly velmi namáhavé a hráči bojovali o každý míč jako by byl poslední. Nakonec do finálového zápasu postoupily týmy PaPa a Grean Team, ve kterém obhájil vítězství z minulého roku tým PaPa ( Damborský, Kolaja, Mička). Na druhém místě se umístil tým Grean Team (Šmehlík, Fišer, Horňák, Kučera Martin) a třetí místo patřilo mladému týmu Limets ( Mikeska Michal, Lejčko Zdeněk, Štědronský Vít a Broněk Sup). Po skončení finále pokračovala hudební zábava do pozdních nočních hodin, kdy tanečníky z parketu neodradil ani silný noční déšť.

Na konec tohoto článku bych chtěl poděkovat hlavně všem sponzorům, organizátorům a lidem, kteří se podíleli na organizaci a chodu celého turnaje. A také všem, co přišli sportovce podpořit.                                                                                 

                                                                                                                                Vítězslav Šmehlík

Album s postřehy nalezneme zde

Obecní úřad - starostka

přečteno: 2510x
Aktuality z obce...


9. září 2019
Nohejbal 2019


30. května 2019
KOŠT GULÁŠŮ


Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
sobota, 22. února 2020
celkem přístupů:
návštěvníků online: 488
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Publicita projektů | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2020, Obec Louka