Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahřádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Úcká kucharka
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Lúcký zpravodaj
Užitečné odkazy
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 11. února 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Webmaster tisk článku
Ples Horňácka
Ples obcí Horňácka 2017

PLES OBCÍ HORŇÁCKA  20. ledna 2017

Tradičního Plesu obcí Horňácka se tentokrát zúčastnili starostové všech obcí Horňácka i s četným doprovodem.  Přivítali jsme mezi sobou i místostarostu Veselí nad Moravou pana JUDr. Ph.Dr. Petra Koláře Ph.D. a ředitelku naší základní školy paní Mgr. Janu Janoškovou s doprovodem.

K bohaté a pěkné tombole přispěli svým dílem všechny obce, firmy, drobní podnikatelé jednotlivých obcí. Všem dárcům za příspěvky srdečně děkujeme. Rovněž patří velký dík těm,  kteří se jakýmkoliv způsobem na její přípravě a organizaci podíleli, nejenom  Evě Dřímalové, ale také  za výpomoc uspořádání skoro tří stovek darů děkujeme starostovi Velké nad Veličkou Jiřímu Pšurnému s kolektivem.

Během večera jsme měli možnost ochutnat něco s připravovaných gastro specialit Lukáše Pokorníka, svatební koláčky pečené místními ženami, dobré vínko od AGROLIP a.s, nebo něco pro zlepšení nálady v Šatlavě umístěné v suterénu .

 

Svým vystoupením potěšily za velkého potlesku mažoretky základní školy v Louce, které v letošním roce vede Simona Pechová a paní učitelka Lenka Šlosárová.

Již osmnáctý ročník Plesu obcí Horňácka, který se opět konal u nás v Louce,( zatím není dokončena rekonstrukce kulturního domu ve Velké nad Veličkou ) zahájil svým neopakovatelným způsobem Folklorní soubor Lipovjan. Folkloristé potěšili tentokrát dvěma vstupy, hudebně je doprovázeli  hudci horňáckých cimbálových muzik Roman Sokol, Jiří Buzík, Vašek Kolacia, Vašek Maňák a Jožka Staša, kteří návštěvníky následně po celý večer bavili horňáckými písněmi v suterénu u Šatlavy.

K tanci a poslechu v sále kulturního domu po celý večer hrála dechová hudba Lipovjanka pod vedením kapelníka Tomáše Hrbáčka, Zpěvem doprovázeli Libor a Pavla Chudíčkovi.  Po zahajovacím sólu starostů obcí Horňácka nezůstal parket prázdný až do časných ranních hodin.

Myslím, že letošní ples se vydařil, budeme se těšit příští rok do Velké nad Veličkou, do nově opravených prostor kulturního domu. Prostřednictvím těchto stránek děkuji všem členům zastupitelstva a zaměstnancům  naší obce za jejich  ochotu, aktivní přístup k organizaci plesu a jeho zdárnému průběhu.

Více fotografií můžete najít   ZDE

Webmaster

přečteno: 1186x
Aktuality z obce...
18. února 2018
Rodičovský bál 2018

18. února 2018
Myslivecký ples 2018
13. ledna 2018
Volby prezidenta 201829. prosince 2017
Stolní tenis 2017

17. prosince 2017
Muzikoterapie


16. prosince 2017
Čtení v knihově

11. prosince 2017
Advent s J.Kokešem


Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
úterý, 20. února 2018
celkem přístupů:
návštěvníků online: 92
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Lúcký zpravodaj | Užitečné odkazy | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2018, Obec Louka