Vytištěno 6. prosince 2019, 12:26 ze serveru Obec Louka
http://www.obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=647&akce=view


vyšlo: 25. srpna 2015  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Nohejball 2015

Nohejbal 2015


PO HÁJEM BYLO OPĚT ŽIVO

Sobota 25. července 8 hodin ráno začíná prvním výkopem nohejbalového klání v areálu Pod Hájem. Dým již stoupá mezi stromy, začínají se grilovat uzeniny a vepřová krkovička. Točí se čepované pivo,  kofola. Prostě sportovní den začíná. Nevadí, že bylo trochu pod mrakem, ba i několik kapek spadlo, ale posléze se sluníčko ukázalo ve své parádě. Dobrá nálada panuje mezi hráči i mezi návštěvníky, kteří se střídají podle toho jak hrají jejich favorité. Tentokrát se do boje přihlásilo 98 hráčů ve 14 družstvech.(výsledky přidáme hned jakmile nám budou dodány)

Za přípravu tohoto dne děkujeme Vítkovi Šmehlíkovi a jeho partě. Budeme se těšit opět na rok na 18 ročník nohejbalového klání.

Nohejbalu ZDAR !!!  Tímhle heslem jsme v pátek v Hospůdce u Bivoje zahájili tradiční nohejbalové rozlosování před náročným turnaje. Letos je to již 17. ročník populárního nohejbalového turnaje, do kterého se zapojilo 14 týmů v pestrobarevných dresech se stovkou hráčů, kteří se již od ranní 8 hodiny postarali o skvělou atmosféru doplněnou hudbou. 

 

Krásné letní počasí s trochou osvěžení během dopoledne jen podpořilo nádherný sportovní den, při kterém nemohlo chybět vychlazené pivo a výborné steaky. O nečekanou soutěž se postaral také jeden z hráčů, kterému se podařilo usadit balon mezi větve stromu. Nezbývalo nic jiného, než sundat nohejbalový balon fotbalovým kopáčkem. "Kdo trefí, zachrání celý turnaj" se ozvalo v prostorách Pod Hájem. Z desítky skvělých fotbalistů a nohejbalistů se to nikomu nepodařilo, až si to do své režie vzal Marek Hudeček a excelentním jedním kopem sundal míč a mohlo se začít hrát dál. Za to mu všichni děkujeme. Po té se začala hrát vyřazovací skupina, kde se postupně do finálových soubojů probojovaly týmy Kostíci, PaPa, Limets a Grean Team.

Boje byly velmi namáhavé a hráči bojovali o každý míč jako by byl poslední. Nakonec do finálového zápasu postoupily týmy PaPa a Grean Team, ve kterém obhájil vítězství z minulého roku tým PaPa ( Damborský, Kolaja, Mička). Na druhém místě se umístil tým Grean Team (Šmehlík, Fišer, Horňák, Kučera Martin) a třetí místo patřilo mladému týmu Limets ( Mikeska Michal, Lejčko Zdeněk, Štědronský Vít a Broněk Sup). Po skončení finále pokračovala hudební zábava do pozdních nočních hodin, kdy tanečníky z parketu neodradil ani silný noční déšť.

Na konec tohoto článku bych chtěl poděkovat hlavně všem sponzorům, organizátorům a lidem, kteří se podíleli na organizaci a chodu celého turnaje. A také všem, co přišli sportovce podpořit.                                                                                 

                                                                                                                                Vítězslav Šmehlík

Album s postřehy nalezneme zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.