Beseda pro důchodce

beseda

Neděle 3. června se konala pro seniory naší obce jako každý rok již tradičně několik desetiletí beseda pro důchodce naší obce, kterou opět připravily členky Českého červeného kříže ve spolupráci s obcí Louka.

beseda

V kulturním programu vystoupil a naše diváky bavil Folklorní soubor Lúčánek pod vedením paní Jany Evjákové a Martina Zrini ve dvou vstupech, mladší a starší Lúčánek. Za doprovodu Cimbálové muziky Lipovjánek zatancovali pásmo "Ja létala vlaštovička létala". Lúčánek starší se představil s pásmem  "Co sa stalo s Bětů´". Samostatně zatancovali chlapci verbuňk " U muziky su já chlap".  Lipovjánek zahrál mimo doprovod Lúčánku pásmo" Našla jsem prstýnek, Dívčí sedlácké, Nad Myjavů". Sólově na cimbála zahrála Terezka Sečkařová a na housle Zuzanka Cudráková. Pak se nám zazpívaly děti, které se zúčastnili soutěže o Horňáckého zpěváčka: Filip Švrček, František Hýža, Ria Sabotová a Kateřina Evjkáková. DANCE AEROBIC předvedla děvčata pod vedení paní učitelky Ester Jagošové. Pásmo písní a tanců zazpívaly a zatancovaly  žáci Základní školy v Louce, které vede paní učitelka Eliška Lachnitová. V několika vstupech během programu i později odpoledne zazpívali muži Mužského sboru v Louce. Mluveným slovem programem provázela Anetka Ilášová, Katka Evjáková a Tobi Zemánek. Po malém pohoštění k tanci a poslechu zahráli členové skupiny Rytmus.

Nesměla chybět ani tombola. tímto bychom chtěli poděkovat sponzorům o jejich příspěvky a to: 2G Lipov, SHR Lipov, AGROLIP a.s. Lipov, Elektro Maňák Louka, Průmyslové zboží Dalibor Jagoš Louka, Drobné zboží Hanka Maňáková, Louka, Kučera Plus, Zahradnictví Maňák, Obec Louka a ČČK Louka.

Rovněž srdečně děkujeme za příspěvky do tomboly panu Jiřímu Chrenčíkovi, Anně Vašicové, manželům Sečkařovým, manželům Mikeskovým a všem členům  výboru.

Datum vložení: 20. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 12. 2019 12:55

dnes, pátek 1. 7. 2022

Svátek má Jaroslava

• Světový den architektury

Zítra má svátek Patricie

Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce.

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.