Nohejbalový turnaj 2020

V sobotu 22.8.2020 proběhl již 22.ročník nohejbalového turnaje

O putovní pohár obce Louka letos soupeřilo 12 týmů s celkovým počtem 95 hráčů. Tradiční turnaj byl letos o pár týdnů posunut až do půle srpna kvůli celosvětové pandemii, naštěstí naši akci Covid-19 nenavštívil a nepřerušil.

Přestože se tento zákeřný vir podepsal na menší účasti hráčů a fanoušků, chuť piva a grilovaného selete několik zdejších příznivců přilákala. V odpoledních hodinách se podávalo 32 kilové sele, o jehož přípravu se opět postaral Tomáš Hudeček. K desetistupňovému pivu si pak návštěvníci mohli dát také kuřecí či vepřové maso, poctivé klobásky či špekáčky. Obsluhu bufetu zajišťovala pohledná děvčata a šikovní hoši z týmů Limets a Grepíci.

Turnaj se po skupinových zápasech přenesl do druhé poloviny, a to do vyřazovací části, v níž proběhly zápasy postupujících týmů. První místo letošního ročníku po druhé v historii turnaje vybojovali hráči z týmu Zkrati (Miroslav Smetka, Roman Chotaš, Viktor Michalička, Oldřich Modl), kteří ve finále po třech setech porazili tým Stavoši – B (Matěj Grabec, Rostislav Moravec ml. a st., Filip Sečkař). O třetí místo se utkaly pořadatelské týmy, z nichž lépe vyšel tým Limets (Petr Čajka, Zdeněk Lejčko, Michal Mikeska, Kamil Pavlica) a čtvrté místo tedy obsadil tým Grepíci (Radim Fanta, Lukáš Kostelanský, Michal Kostelanský, Broněk Sup).

Po skončení finále proběhlo slavnostní předání cen a ukončení turnaje za potlesku diváků. Hudba a tancování na parketu však pokračovalo i po vyhlášení až do pozdních večerních hodin.

Nakonec bychom chtěli poděkovat všem hráčům a fanouškům, kteří se turnaje zúčastnili. Stejnou mírou děkujeme taktéž sponzorům akce a obci Louka za propůjčené prostory a podporu. Touto cestou bychom Vás rádi vyzvali k návštěvě i příštího nohejbalového ročníku v roce 2021.

Za pořadatele týmu Limets Michal Mikeska.účastníci turnajeoslava

Datum vložení: 1. 9. 2020 13:41
Datum poslední aktualizace: 1. 9. 2020 13:49

dnes, středa 23. 9. 2020
čtvrtek 24. 9. slabý déšť 22/15 °C
pátek 25. 9. prudký déšť 16/15 °C
sobota 26. 9. prudký déšť 14/6 °C

Svátek má Berta

Zítra má svátek Jaromír

Na dešti v září rolníkovi velmi záleží.

Zpustlé pšenice - prázdné truhlice.