Obec Louka
ObecLouka

Rodičovský bál

Rodičovský bál

Každoroční ples pořádaný rodiči našich žáků ve spolupráci se základní a mateřskou školou se uskutečnil v sobotu 3. února.

Celé odpoledne bylo živo hlavně v kuchyni místního kulturního zařízení, kde se připravovali naši kuchaři Lukáš Pokorník a Mirek Maňák. Na Rodičovském bále se podával:

Listový salát s cherry rajčaty,. grilovaný hermelín, brusinky, bageta

Tortilla plněná zeleninou a kuřecí směsí

Vepřová panenka se slaninovými lupínky a smaženou cibulkou

Hovězí roštěná s pepřovou omáčkou a volským okem

V pozdním odpoledni přišel k pohoštění kolektiv Českého červeného kříže a takto podpořil naše děti. Sál vyzdobený do bílo-modré barvy se plnil prvními návštěvníky a na pódiu začíná hrát dechová hudba Dolinečka. Přivítání se tentokrát ujala paní ředitelka Jana Janošková s předsedkyní školské rady Martinou Sečkařovou. Od října se na své vystoupení připravují naše mažoretky. Děvčata trénují od nejmenší pětileté Andrejky Bělínové až po žákyně pátého ročníku. Kroužek pracuje pod vedením Lenky Šlosárové. Druhým vystoupením byl sportovní aerobic, který pracuje také pod školou a pod vedením Ester Jagošové děvčata předvedla velmi pěkné synchronizované vystoupení.

Parket nezůstává prázdný a plní se tanečními páry. V přestávkách se mohou návštěvníci občerstvit u bufetu a ochutnat některé z nabízených vín  z Vinařství Strážnice nebo Hruška Blatnice pod svatým Antonínkem. Večer rychle ubíhá a losují se hlavní výhry v naší tombole. Díky ochotě a vstřícnosti rodičů a štědrosti našich sponzorů se podařilo seskupit velmi bohatý hřeb našeho večera. Celým bálem prozařovala přátelská atmosféra a dobrá nálada nás neopouštěla až do rána.

Martina Sečkařová - předsedkyně školské rady 

Datum vložení: 18. 2. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 12. 2019 22:37
Autor: Starosta Obce

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

Facebook

logo

Aktuální počasí

dnes, pátek 1. 7. 2022
slabý déšť 32 °C 16 °C
sobota 2. 7. slabý déšť 21/13 °C
neděle 3. 7. oblačno 28/12 °C

Svátek

Svátek má Jaroslava

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den architektury

Zítra má svátek Patricie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30
1
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14
1
15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Slunce peče - déšť poteče.

Pranostika na akt. den

Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití.

Další

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 110
TÝDEN: 1178
CELKEM: 211131