MUDr. Jiří Ovečka oznamuje

MUDr. Jiří Ovečka oznamuje 1

MUDr. Jiří Ovečka oznamuje, že v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v České republice a vyhlášením nouzového stavu dochází dočasně k těmto změnám...

MUDr. Jiří Ovečka oznamuje, že v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v České republice a vyhlášením nouzového stavu dochází dočasně k těmto změnám:

• ordinace bude provozována pouze v Lipově a to ve zkráceném režimu. V Louce bude dočasně uzavřena. Všichni pacienti budou směřování do ordinace v Lipově.
  • Návštěvu ordinace konzultujte telefonicky na číslech 518 338 104, 737 120 962, ošetřeny budou pouze akutní případy.
  • Recepty budou zasílány elektronicky na mobil nebo e-mail. Pracovní neschopnosti budou vystavovány a ukončovány elektronicky.
  • Ordinační hodiny v Lipově pro tento týden: středa 7 - 12 hodin, čtvrtek 7 - 11 hodin, pátek 7 - 12 hodin.
  • Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají klinické příznaky, musí kontaktovat přímo hygienickou stanici, tel: 773 768 994, linku 112 nebo naší ordinaci. V žádném případě nepřicházejte osobně do ordinace!!
  • Aktuální informace a změny v ordinační době budou k dispozici na dveřích ordinace, případně telefonicky.
Datum vložení: 22. 3. 2020 11:26
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2020 12:25
Autor: Jiří Buzík

dnes, pátek 5. 6. 2020
sobota 6. 6. déšť 20/8 °C
neděle 7. 6. déšť 22/13 °C

Svátek má Dobroslav

• Světový den životního prostředí
  • Den rozvoje a vzdělávání dospělých

Zítra má svátek Norbert

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Za suchého června rádi nebýváme, za vlhkého vína chleba nemíváme.