Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov

Sbírka

Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov

Tak jako tradičně  již mnoho let jsme uspořádali i letos v sobotu dne 25. března od 9 – 11 hodin humanitární sbírku oblečení všeho druhu, lůžkovin, prostěradel, ručníků, látek domácích potřeb, přikrývek péřových i vatových, obuvi a jiné pro Občanské sdružení Diakonie Broumov, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti, sociálně potřebným, azylově ubytovaným. Sbírka se uskutečnila ve víceúčelové budově v místnosti zahrádkářů. I letos se sešlo poměrně velké množství materiálu, všem dárcům srdečně děkujeme. Taky poděkování patří paní Pavle Vašicové a Zdeňce Šmehlíkové za odvedenou práci při sbírce.

Členky výboru paní Božena Pokorníková a Anna Vašicová vypomáhaly v sobotu 25. března při akci Ukliďme Louka uvařením čaje, kávy a přípravou jiných tekutin podávaných po skončení akce, kdy se účastníci   sešli v areálu Pod Hájem k malému občerstvení.       AV.

Datum vložení: 3. 4. 2023 16:14
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2023 17:14
Autor: Anička Vašicová

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024

Svátek má Marek

Zítra má svátek Oto

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Po teplém Marku se často ochlazuje.