Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov

Sbírka

Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov

Tak jako tradičně  již mnoho let jsme uspořádali i letos v sobotu dne 25. března od 9 – 11 hodin humanitární sbírku oblečení všeho druhu, lůžkovin, prostěradel, ručníků, látek domácích potřeb, přikrývek péřových i vatových, obuvi a jiné pro Občanské sdružení Diakonie Broumov, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti, sociálně potřebným, azylově ubytovaným. Sbírka se uskutečnila ve víceúčelové budově v místnosti zahrádkářů. I letos se sešlo poměrně velké množství materiálu, všem dárcům srdečně děkujeme. Taky poděkování patří paní Pavle Vašicové a Zdeňce Šmehlíkové za odvedenou práci při sbírce.

Členky výboru paní Božena Pokorníková a Anna Vašicová vypomáhaly v sobotu 25. března při akci Ukliďme Louka uvařením čaje, kávy a přípravou jiných tekutin podávaných po skončení akce, kdy se účastníci   sešli v areálu Pod Hájem k malému občerstvení.       AV.

Datum vložení: 3. 4. 2023 16:14
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2023 17:14
Autor: Anička Vašicová

dnes, sobota 22. 6. 2024
úterý 25. 6. slabý déšť 19/15 °C

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Svatý Pavel z Noly zaplavuje štoly.