Přednáška pro veřejnost 2.3.2012

Místní skupina českého červeného kříže v Louce uspořádala pro veřejnost přednášku na téma „Výživové poradenství, detoxikace organismu“ dle MUDr. J.Jonáše, která se setkala se s velkým úspěchem.

Řízená detoxikace nebo vůbec detoxikace je proces, který jde za příčinou nemoci a za podstatou zdraví a vitality.  Odkrývá příčinu nemocívycháze-jící z nadměrného množství toxických látek v organismu. Problémem jsou bakterie, viry, paraziti, různé alergie, ekzémy a jiné. Jejich odstraněním se nastartují seberealizační procesy a následně organismus zbavený jedů je schopen optimálně pracovat a odolávat nemocem. Tuto kůru je velmi dobré opakovat dvakrát ročně, optimálně jaro, podzim a to pomocí přírodních materiálů, čajů, olejů ve správném složení a dávce.
Detoxikaci pomocí počítačové technologie přednášela Mgr. Blanka Vrabcová z Hodonína. Každá zúčastněná návštěvnice měla možnost si toto metodu přímo na místě vyzkoušet, odhalit lokalitu problému na vlastním těle.

Text a foto: Anna Vašicová

Datum vložení: 12. 3. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2020 21:06

dnes, sobota 22. 6. 2024
úterý 25. 6. slabý déšť 19/15 °C

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

V červnu deštivo a chladno způsobí rok neúrodný snadno.

Svatý Pavel z Noly zaplavuje štoly.