Na Veselú notečku - Hodonín

Na Veselú notečku - Hodonín 1

Lúčánek se vydal reprezentovat Louku v pořadu na „Veselú notečku“. Setkání dětských folklorních pořadů s tímto názvem se konalo 15.6.2019 na Masarykově náměstí v Hodoníně. Návštěvníci měli možnost zhlédnout kroje z různých regionů, protože mimo nás a domácí Duběnku z Hodonína vystupovaly také děti ze Skalice a z Prušánek. Celé odpoledne se vydařilo, dětem se vystoupení moc povedlo. Po vystoupení večer následovalo koupání a opékání špekáčků. K táboráku patří i kytara, ke které se s chutí přidali i muzikanti s cimbálky. Zpívaly se písničky a všichni se rozcházeli s myšlenkou, že taková setkání jsou příjemná a také potřebná. Velké poděkování patří rodičům, kteří nám pomáhali s dopravou i večerní zábavou.

Datum vložení: 15. 6. 2019 22:51
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2021 23:09
Autor: Jana Evjakova

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024

Svátek má Marek

Zítra má svátek Oto

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.