Dětské oddělení Nemocnice Kyjov 11. září 2018

Sbor dobrovolných hasičů Louka děkuje obci Louka, všem týmům a hlavně všem návštěvníkům za podporu a účast na koštu gulášů v roce 2018. Košt gulášů v obci Louka se oproti jiným koštům liší hlavně v oblasti dobročinnosti.

V letošním roce se sbor dobrovolných hasičů Louka opět rozhodl darovat peněžní výtěžek z prodaných porcí Dětskému oddělení Nemocnice Kyjov. 11. září se zástupci sboru hasičů Louka se starostkou obce Annou Vašicovou vydali na předání šeku společně s dárky od obce Louka a Českého červeného kříže Louka. V nemocnici nás přivítal pan primář MUDr. Milan Tauš s vrchní sestrou a také ředitel Nemocnice Kyjov Ing. Mgr. Lubomír Wenzl. Peněžní dar v částce 25 000 Kč poslouží oddělení na nákup lůžkovin pro malé nemocné pacienty. Díky vstřícnosti a velkorysosti návštěvníků se do celkové částky zahrnula také peněžní částka z dobrovolného příspěvku, která činila 4 353 Kč.

Děkujeme za podporu a za dobročinnost návštěvníků, kdy opravdu vyčleněná částka vždy putuje do nemocničního oddělení. Doufáme, že nás také podpoříte svou návštěvou na Hasičském plese, který se bude konat 19. ledna 2019.

Datum vložení: 11. 9. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 1. 2020 20:57

dnes, pondělí 1. 6. 2020
jasno 17 °C 8 °C
úterý 2. 6. slabý déšť 16/5 °C
středa 3. 6. jasno 18/6 °C

Svátek má Laura

• Mezinárodní den dětí

Zítra má svátek Jarmil

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Pohoda na Nikodéma - čtyři týdny dešťů za nima.