Dětské oddělení Nemocnice Kyjov 11. září 2018

Sbor dobrovolných hasičů Louka děkuje obci Louka, všem týmům a hlavně všem návštěvníkům za podporu a účast na koštu gulášů v roce 2018. Košt gulášů v obci Louka se oproti jiným koštům liší hlavně v oblasti dobročinnosti.

V letošním roce se sbor dobrovolných hasičů Louka opět rozhodl darovat peněžní výtěžek z prodaných porcí Dětskému oddělení Nemocnice Kyjov. 11. září se zástupci sboru hasičů Louka se starostkou obce Annou Vašicovou vydali na předání šeku společně s dárky od obce Louka a Českého červeného kříže Louka. V nemocnici nás přivítal pan primář MUDr. Milan Tauš s vrchní sestrou a také ředitel Nemocnice Kyjov Ing. Mgr. Lubomír Wenzl. Peněžní dar v částce 25 000 Kč poslouží oddělení na nákup lůžkovin pro malé nemocné pacienty. Díky vstřícnosti a velkorysosti návštěvníků se do celkové částky zahrnula také peněžní částka z dobrovolného příspěvku, která činila 4 353 Kč.

Děkujeme za podporu a za dobročinnost návštěvníků, kdy opravdu vyčleněná částka vždy putuje do nemocničního oddělení. Doufáme, že nás také podpoříte svou návštěvou na Hasičském plese, který se bude konat 19. ledna 2019.

Datum vložení: 11. 9. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 1. 2020 20:57

dnes, středa 24. 4. 2024
čtvrtek 25. 4. déšť se sněhem 3/2 °C
pátek 26. 4. slabý déšť 9/3 °C

Svátek má Jiří

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři.