Hasičské závody v rámci 9. hasičského okrsku

Po osmi letech se opět sbor dobrovolných hasičů Louka dočkal pořádání okrskových hasičských závodů v obci Louka. V sobotu 09. 09. 2017 v dopoledních hodinách členové sboru připravovali prostranství areálu Pod Vrbama k uskutečnění této akce. Díky zapůjčeným terčům, káďi a časomíře mohly závody v 16.00 hodin odstartovat.

Prvotního slova se ujal starosta 9. hasičského okrsku pan František Potěšil. Celý průběh závodu komentoval pan Zdeněk Janků a na dodržování pravidel dohlížel pan Martin Lipár. Do závodu v kategorii muži nastoupily 3 družstva a v kategorie ženy se proti sobě utkaly dva týmy. S překvapivým vítězným časem 19,05 s se umístil domácí tým mužů, kterému pomáhaly ženy z Lipova. Na druhém místě tým z Hrubé Vrbky 19,97 s a krásnou třetí příčku obsadil tým z Velké nad Veličkou 23,50 s. V závodě žen mezi sebou soupeřily ženy z Lipova a z Kuželova. Pro diváky obzvlášť příjemnou podívanou s vítězným časem obsadil první příčku tým žen z Kuželova 20,20 s a na lipovská děvčata, která pomohla k vítězství našim chlapům, zbylo druhé místo s časem 22,24 s. Za účast a podané výkony všem zúčastněným závodníkům děkujeme.

Během slunného sobotního odpoledne se mohli návštěvníci občerstvit v bufetu studeným pivem, domácí limonádou nebo burčákem. K zakousnutí byla připravena klobása přímo z udírny.

Jménem SDH Louka děkujeme všem občanům, kteří přišli podpořit tuto akci a budeme se těšit na další okrskové závody, kterých se jakožto vítězové putovního poháru zúčastníme.

Datum vložení: 11. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 1. 2020 18:29

dnes, středa 3. 6. 2020
jasno 18 °C 6 °C

Svátek má Tamara

Zítra má svátek Dalibor

Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Jaké počasí o svatém Erazimu, takové bude i v příští zimu.