A UŽ JDEME DO ŠKOLY

2. září 2013

Druhého září, krásné slunečné ráno, naši školáci po pěkném létě se opět vracejí do školních lavic. Do první třídy u nás letos nastoupilo  deset žáků:

Cudráková Zuzana            Okénková Karolína      Smetková Adriana

Jagoš Filip                          Machálek Jiří               Malúš Michal

Maňák Lukáš                     Mikeska Jiří                 Šimlík Samuel

Švrček Filip

V tomto školním roce naší školu bude navštěvovat 42 žáků z toho 16 chlapců a 26 děvčat.

Na škole bude provozována zájmová činnost a to keramika, flétny, turisťák, divadelní kroužek, sportovní, mažoretky a Lúčánek.

Z připravovaných školních akcí se budou konat ty, které se vloni setkaly s úspěchem a proto je chceme uskutečnit i tento školní rok, např. dopravní výchova na dopravním hřišti DDM ve Veselí nad Moravou, 4denní výuka angličtiny v přírodě pro 3.-5. ročník. The Morning Star Englisch camp, rej masek Halloween, drakiáda, Vánoční dílničky, s besídkou a rozdáváním dárků, soutěž o nejoriginálnější stavbu ze sněhu Sněhová krása, kulturní vystoupení pro Invalidní důchodce, pro rodiče Děti rodičům, 3denní pobyt v přírodě pro všechny ročníky, den dětí na školní zahradě, Indiánské odpoledne, vystoupení Lúčánku na festivalu Mladé Horňácko a Horňáckých slavnostech, nově připravujeme maškarní dětský bál s DJ Símensem. Svými výrobky ozdobí děti ze školy i ze školky různé společenské akce, např. Výstavu ovoce a zeleniny, Košt trnek apod.

Všem dětem přejeme, ať se jim ve škole i ve školce líbí, ať mají samé jedničky, učitelkám a učitelům pevné nervy a všem zaměstnancům ZŠ a MŠ Louka vzájemnou pohodu a dobrý kolektiv.

Poděkování: paní starostce A.Vašicové za realizaci stavebních úprav ve škole, všem zaměstnancům obce, kteří se podíleli na úpravách ve škole, p. Machálkovi za zhotovení krásné šatničky, p Maňákovi za výmalbu.    V.V.

Datum vložení: 2. 9. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2020 9:59

dnes, pátek 29. 3. 2024

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

Březnové slunce má krátké ruce.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.