Rodičovský bál - Louka 2016

Rodičovský bál  - Louka 2016

Rodičovský bál tentokrát probíhal v pátek 15. ledna v prostorách kulturního domu. K tanci a poslech hrála skupina Rytmus 1993 z Veselí na Moravou. Přítomné přivítala předsedkyně školské rady paní Martina Sečkařová a ředitelka Základní a mateřské školy Jana Janošková.

Na zahájení vystoupily mažoretky ze zdejší školy, nemladší, po té starší zkušenější pod vedením ředitelky Domu dětí a mládeže z Veselí nad Moravou paní Lenky Šlosárové. Svým tanečním vystoupením potěšily přítomné sestry E&J Roubalovi z Veselí  nad Moravou, v prvním vstupu skladbou s míčem, druhý vstup španělské tance. I přes menší počet návštěvníků byl ples velmi zdařilý, dobrá nálada trvala až do pozdních ranních hodin.

Datum vložení: 28. 3. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2020 10:18

dnes, středa 3. 6. 2020
jasno 18 °C 6 °C

Svátek má Tamara

Zítra má svátek Dalibor

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Jaké počasí o svatém Erazimu, takové bude i v příští zimu.