Zahájení školního roku 2012/13

Začátek školního roku 20012/2013 byl zahájen v 9 hodin státní hymnou na slavnostním shromáždění ve školní zahradě. V tomto školním roce do zdejší školy nastoupilo 38 žáků. První ročník vede Mgr.Irena Drlíková. Do školních lavic zasednou tři chlapci: Ondřej Maňák, Jakub Mikeska a Tobiáš Zemánek a pět děvčat: Anetka Ilášová, Anička Hýžová, Johanka Hořáková, Terezka Sečkařová, Lea Schovancová.

Druhý spojený II.a IV. ročník bude učit Mgr. Martin Hrbáč s celkovým počtem 19     žáků, z toho ve druhém ročníku 9 děvčat a 3 kluci, ve čtvrtém  ročníku 2 děvčata a 5 chlapců.

Třetí spojený III. a V. ročník bude učit pan ředitel Mgr. Vladislav Vystrčil, počet žáků celkem 11 žáků. Z toho třetí ročník: 4 děvčata a 2 chlapci, druhý ročník:  3 děvčata a 2 chlapci.

Školní  družinu bude vést nová paní učitelka Petra Vystrčilová.
O čistotu školní budovy se stará paní Pavla Jančárová.
Údržbu a drobné opravy má na starosti pan Jan Maňák.
Ekonomiku školy vede paní Anna Pindorová.

Zahájení se osobně zúčastnila senátorka za naši oblast paní Ing. Hana Doupovcová a zastupitel města Veselí nad Moravou Mgr. Petr Šelepa.

Do MŠ v Louce v letošním školním roce nastoupilo celkem 41 dětí . Jako zástup za mateřskou dovolenou jsme přivítali paní učitelku Lenku Šlosarovou. Ve školní jídelně máme novou paní vedoucí Naděždu Hořákovou.
Všem přejeme pohodový školní rok plný osobních úspěchů.

Fotky zde - https://www.zonerama.com/gajo/690964

Datum vložení: 3. 9. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2020 9:35

dnes, středa 3. 6. 2020
jasno 18 °C 6 °C

Svátek má Dalibor

• Mezinárodní den nevinných dětských obětí agrese

Zítra má svátek Dobroslav

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Jaká parna se v červnu dostaví, tak se i prosincové mraky postaví.